Usługi

Jako naszym Klientom, proponujemy Państwu kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Jesteśmy gotowi pomóc tak w drobnych sprawach i zagadnieniach prawnych dnia codziennego, jak i w sprawach skomplikowanych, wymagających dużego nakładu pracy i środków.

Niezależnie od tego czy są Państwo małym,Panerai Replica Watches średnim czy też dużym Klientem, podchodzimy do Państwa sprawy zawsze z jednakową pasją, zaangażowaniem i powagą. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Państwa, jako naszych Klientów, dając poczucie rzetelnie, profesjonalnie i uczciwie wykonanej pracy.

Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości, nasze działania opierając o wysokie standardy merytoryczne i etyczne.

Języki


Mając świadomość istnienia świata jako "globalnej wioski" oraz na zacierania się istniejących granic pomiędzy państwami, oferujemy Państwu obsługę prawną prowadzoną w różnych językach. Posiadając lingwistycznie przygotowany i wyedukowany personel zapewniamy stałą i incydentalną obsługę prawną w języku repliki zegarków angielskim oraz  języku niemieckim. Posiadamy także liczne kontakty zewnętrzne i współpracujemy z osobami biegle znającymi inne języki europejskie, między innymi: francuski, rosyjski, białoruski, ukraiński – obsługę w ww. językach jesteśmy w stanie zapewnić na indywidualne życzenie Klienta.

Wynagrodzenie


W kwestii wynagrodzenia stawiamy przede wszystkim na uczciwość i przejrzystość. Chcemy aby Państwo od początku do samego końca byli zadowolenia z naszych usług oraz aby byli Państwo skłonni skorzystać z nich ponownie.

Wynagrodzenie za nasze usługi uzależnione jest od kilku czynników. Przede wszystkim wpływ na jego wysokość ma zawiłość sprawy, czas spędzony nad realizacją zlecenia oraz ewentualne koszty dodatkowe, takie jak tłumaczenia, opłaty, taksy notarialne itp.

Zasadą jest, że to nie my jesteśmy od wydawania Państwa pieniędzy, dlatego też każdy nadzwyczajny bądź nieplanowany koszt, każdorazowo uzgadniamy z Państwem, przedstawiając też konieczność i zasadność jego uiszczenia, pozostawiając jednakże decyzję co do jego poniesienia w Państwa gestii.

Zadaj pytanie

    Jeżeli chcą Państwo uzyskać pomoc prawną lub skierować zapytanie do naszej Kancelarii, prosimy uprzejmie o wypełnienie formularza zapytania. Obiecujemy, że osoba z Kancelarii skontaktuje się z Państwem niezwłocznie w celu udzielenia Państwu odpowiedzi oraz poprowadzenia dalej Państwa sprawy.

    Przejdź do formularza