BIURO ODSZKODOWAŃ

  Informacje ogólne:


  Życie przynosi czasami różne, nieprzewidywalne sytuacje i zdarzenia; niestety nie zawsze przyjemne i pozytywne, czasami wręcz tragiczne. Sytuacje tego rodzaju są na tyle obciążające, że rzadko myślimy wówczas o tym, jakie prawa przysługują nam w związku z takimi zdarzeniami.


  IURISTA wychodzi Państwu na przeciw,panerai replica watches proponując przejęcie odpowiedzialności za dochodzenie Państwa praw w swoje ręce. Jesteśmy gotowi i przygotowani na to, aby wesprzeć Państwa od strony formalno-prawnej w rozwiązaniu Państwa problemów związanych z przeróżnego rodzaju zdarzeniami losowymi na wszystkich możliwych etapach - od zgłoszenia szkody, przez procedurę jej likwidacji, po ewentualne dochodzenie Państwa praw w postępowaniu przed sądami.


  Zakres usług i sposób działania:


  Dzięki powierzeniu Państwa spraw Biuru Odszkodowań IURISTA, otrzymują Państwo profesjonalną pomoc doświadczonych praktyków oraz ich pełne wsparcie merytoryczne przez cały czas świadczenia dla Państwa usług. Ponadto, dzięki temu, że dochodzenie Państwa praw przekazują Państwo w ręce IURISTA, która wykona za Państwa wszelkie możliwe czynności, są Państwo w stanie zaoszczędzić swój cenny czas, a dodatkowo zminimalizować negatywne doznania psychiczne, powstałe w wyniku zdarzenia rodzącego odpowiedzialność odszkodowawczą.

           

  Zakres naszych usług obejmuje pomoc poszkodowanym, bądź uprawnionym do odszkodowania, w różnego rodzaju wypadkach i zdarzeniach losowych (szkody rzeczowe i osobowe, wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy lekarskie itp.), wraz z pomocą w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych i odszkodowawczych. Przede wszystkim reprezentujemy Państwa w kwestii dochodzenia i uzyskania odszkodowań. W ramach  naszych usług pomagamy Państwu również w skompletowaniu odpowiednich i niezbędnych dokumentów, przeprowadzamy proces oszacowania wysokości szkód, występujemy w Państwa imieniu z roszczeniami do podmiotów odpowiedzialnych za szkodę lub do ich ubezpieczycieli, znajdujemy i wspieramy się w naszych działaniach pomocą specjalistów z różnych dziedzin (rzeczoznawców, biegłych itp.), pomagamy Państwu w całym procesie likwidacji szkody oraz oczywiście, jeżeli jest to konieczne, występujemy w Państwa imieniu na drogę postępowania sądowego celem dochodzenia odszkodowania czy też zadośćuczynienia. Jako że, oprócz Biura Odszkodowań, IURISTA jest także prężną Kancelarią Prawną, zapewnia to Państwu ciągłą kontrolę i nadzór na procesem likwidacji Państwa szkody przez zespół Kancelarii Prawnej.


  Wynagrodzenie:

   

  Podobnie jak we wszystkich aspektach swojej działalności, tak i w ramach działania Biura Odszkodowań, IURISTA dba przede wszystkim o realizację celów postawionych przez Państwa - naszych Klientów oraz o pozostawieniu w Państwa świadomości poczucia zadowolenia ze sprawnie i profesjonalnie wykonanej usługi. Odżegnujemy się od finansowego żerowania na Państwa nieszczęściu, dlatego też przedstawiamy klarowny i uczciwy sposób wynagradzania replica watches za świadczone przez nas usługi.

   

  Podstawą naszego systemu wynagradzania jest to, że nie ponoszą Państwo, jako nasi Klienci, żadnych opłat za wstępne badanie przez IURISTA Państwa sprawy. Co do zasady nie wymagamy od Państwa żadnej zaliczki w momencie przyjęcia Państwa sprawy do realizacji, poza przypadkami, których realizacja jest z góry przewidywana jako nader długa lub kosztowna. Wynagrodzeniem Biura Odszkodowań IURISTA jest prowizja od uzyskanego odszkodowania. Wysokość prowizji jest różna w zależności od stopnia skomplikowania sprawy odszkodowawczej, rodzaju sprawy, a także od momentu likwidacji szkody, w którym to IURISTA przystępuje do świadczenia swoich usług. Standardowe stawki prowizji kształtują się w granicach od 10 % do 30 % uzyskanego odszkodowania. W przypadkach szczególnych istnieje możliwość indywidualnych negocjacji stawek. Powyższe wynagrodzenie nie obejmuje jednakże kosztów sporządzenia niezbędnych opinii i ekspertyz przez specjalistów i rzeczoznawców, których koszty regulowane są odrębnie.

   

  Mamy nadzieję, że niniejsza oferta przedstawiona przez Biuro Odszkodowań IURISTA będzie dla Państwa atrakcyjna i jednocześnie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


   

   

   

   

   

  Zadaj pytanie

   Jeżeli chcą Państwo uzyskać pomoc prawną lub skierować zapytanie do naszej Kancelarii, prosimy uprzejmie o wypełnienie formularza zapytania. Obiecujemy, że osoba z Kancelarii skontaktuje się z Państwem niezwłocznie w celu udzielenia Państwu odpowiedzi oraz poprowadzenia dalej Państwa sprawy.

   Przejdź do formularza