O nas

  Kancelaria Prawna IURISTA powstała w 2008 roku. swiss replica watches Została założona przez prawników, którzy zdobyte przez siebie umiejętności i kompetencje, nabyte podczas pracy na rzecz różnych podmiotów gospodarczych oraz współpracy z innymi kancelariami prawnymi, postanowili wykorzystać, tworząc własną kancelarię prawną, której nadrzędnym celem jest najwyższej jakości obsługa prawna, dostosowana idealnie do oczekiwań i potrzeb Klienta.

   

  Kancelaria Prawna IURISTA świadczy usługi prawne i doradcze, tak na rynku dolnośląskim, jak i ogólnopolskim. Kancelaria Prawna IURISTA nastawiona jest na stałą oraz doraźną obsługę Klientów, będących zarówno przedsiębiorcami, jak i osobami fizycznymi oraz podmiotami nieprowadzącymi działalności gospodarczej.

   

  Zespół Kancelarii Prawnej IURISTA, to grupa młodych, a jednocześnie już doświadczonych prawników, tworzących nowoczesną Kancelarię we Wrocławiu. Osoby pracujące lub współpracujące z Kancelarią Prawną IURISTA to repliki zegarków kreatywnych i dynamiczni radcowie prawni, aplikanci radcowscy oraz prawnicy, których charakteryzuje bogata wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, zaangażowanie w realizowane projekty, nowatorstwo stosowanych rozwiązań oraz bardzo dobra organizacja pracy.


  Jesteśmy do Waszej dyspozycji !

  Zadaj pytanie

   Jeżeli chcą Państwo uzyskać pomoc prawną lub skierować zapytanie do naszej Kancelarii, prosimy uprzejmie o wypełnienie formularza zapytania. Obiecujemy, że osoba z Kancelarii skontaktuje się z Państwem niezwłocznie w celu udzielenia Państwu odpowiedzi oraz poprowadzenia dalej Państwa sprawy.

   Przejdź do formularza