Zespół

  Prawnicy:

   

  Paweł Pudło – radca prawny


  Osoba zarządzająca IURISTA. Partner Kancelarii Prawnej IURISTA.

  Studiował na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w latach 1999 - 2004. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie prawnicze, pracując w Wydziale Prawnym i Nadzoru Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Po ukończeniu studiów w latach 2005 - 2007 praktykował jako wewnętrzny prawnik (in-house lawyer) w spółkach należących do międzynarodowych korporacji, w branżach FMCG oraz TSL (NUTRICIA Polska sp. z o.o., NUTRICIA Zakłady Produkcyjne sp. z o.o., cargo-partner spedycja sp. z o.o., ABC European Air & Sea Cargo sp. z o.o.). W 2007 roku rozpoczął aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, podejmując jednocześnie praktykę prawniczą w znanej wrocławskiej kancelarii prawniczej. W 2008 roku współtworzył firmę IURISTA, w której praktykuje obecnie. W 2011 roku złożył z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski.

   

  Paweł Pudło specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek, prawie kontraktów, doradztwie w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu i spedycji oraz prawie konkurencji i konsumentów. W trakcie swojej praktyki reprezentuje podmioty gospodarcze oraz osoby nieprowadzące działalności gospodarczej w postępowaniach przed orologi replica wszelkimi sądami, organami i instytucjami publicznymi.

  Posługuje się biegle językiem angielskim.

  Numer wpisu na listę radców prawnych: WR/2349

   

  Waldemar Woźniak – radca prawny


  Osoba zarządzająca IURISTA. Partner Kancelarii Prawnej IURISTA. 

   

  Ewelina Włodarczyk - aplikant radcowski

   

  ...

  Patrycja Hasnaoui - aplikant radcowski

   

  ...

  Współpracownicy:

   


  Zadaj pytanie

   Jeżeli chcą Państwo uzyskać pomoc prawną lub skierować zapytanie do naszej Kancelarii, prosimy uprzejmie o wypełnienie formularza zapytania. Obiecujemy, że osoba z Kancelarii skontaktuje się z Państwem niezwłocznie w celu udzielenia Państwu odpowiedzi oraz poprowadzenia dalej Państwa sprawy.

   Przejdź do formularza