Klienci indywidualni

   

  << powrót

  Prawo jest dla ludzi. Niestety to proste stwierdzenie nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. System prawny jest na tyle skomplikowany, że bez profesjonalnej pomocy prawnej zwykły człowiek częstokroć nie jest w stanie sam sobie poradzić, nie wie jaki przysługują mu prawa, ani nie wie jak tych praw bronić.

  IURISTA wychodzi naprzeciw takiej sytuacji. Jesteśmy gotowi aby w sposób jak najbardziej rzetelny, uczciwy i profesjonalny świadczyć pomoc prawną osobom fizycznym, które wsparcia takowego i pomocy potrzebują. Oferujemy Państwu opiekę, doradztwo i pomoc prawną we wszelkich możliwych kwestiach prawnych, z jakimi codzienność jest w stanie zderzyć przeciętnego człowieka.

  Zakres naszych usług to między innymi:

  Prawo cywilne: Panerai Replica Watches


  Przepisy tej dziedziny prawa są wszechobecne; regulacje cywilnoprawne i odniesienia do nich znajdują się w wielu regulacjach prawnych dotyczących innych dziedzin prawa. W związku z tym znajomość i orologi replica umiejętność posługiwania się prawem cywilnym jest niezastąpiona, także dla osób fizycznych.

  IURISTA zapewnia rzetelną i profesjonalną pomoc i wsparcie prawne w zakresie prawa cywilnego, we wszystkich jego aspektach.

  Prawo spadkowe:

  Są sytuacje, kiedy i prawo wykracza poza ramy życia człowieka, regulując prawnie sprawy z nim związane także po śmierci.

  Zapewniamy Państwu przejrzystą i uczciwą, a jednocześnie w pełni profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa spadkowego. Jesteśmy gotowi zająć się dla Państwa sprawami na każdym momencie: tak w kwestii regulacji i przygotowania zapisów i rozporządzeń spadkowych, jak i w kwestii egzekwowania praw należnych ze spadku.

  Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych:

  Ta dziedzina prawa jest wyjątkowo istotna i wymaga szczególnej uwagi. Jako że lwią część naszego codziennego życia spędzamy w pracy, zapewnienie sobie wsparcia w gąszczu regulacji pracowniczych jest wręcz koniecznością.

  Również w tej dziedzinie IURISTA jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy pomoc w kwestiach zatrudnienia we wszelkich jego stadiach – od zawarcia umowy, poprzez trwanie stosunku prawnego, aż do ewentualnego jego rozwiązania.

  Każdy z nas jest związany i funkcjonuje w systemie ubezpieczeń społecznych. Dla większości z nas kwestie kontaktów z ZUS-em to niechciane lecz konieczne doświadczenie. IURISTA oferuje pomoc i w tych kwestiach. Jeżeli wyrażą Państwo wolę zastąpimy Państwa w kwestiach związanych z ubezpieczeniami społecznymi, wyjaśnimy zawiłości, jaki rządzą tym systemem.

  Prawo rodzinne:

  Rodzina jako podstawowa jednostka społeczna, jest przez prawo szczególnie chroniona. Prawo rodzinne daje pewne prawa, ale i nakłada sporo obowiązków.

  IURISTA zapewni Państwu ochronę tych pierwszych oraz egzekucję drugich. W tak delikatnych sprawach jak rodzinne, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Prawo konsumentów:

  Konsument w istniejącym systemie prawnym posiada naprawdę liczne prawa, lecz niestety ze względu na swoją siłę w skali makro i w zderzeniu częstokroć z potężnymi instytucjami czy też nieuczciwymi kupcami, nie potrafi tych praw należycie bronić i z nich skorzystać.

  IURISTA rozumie istotę istnienia i ochrony konsumenta w obrocie gospodarczym. Dlatego też oferuje Państwu pomoc prawną w zakresie praw konsumenta. Dla nas nie ma spraw małych i błahych, liczy się przede wszystkim przestrzeganie prawa – a IURISTA o Państwa prawa dba.

  Prawo rzeczowe – nieruchomości:

  Rynek nieruchomości rozwija się nadal w szybkim tempie. Jest on źródłem potężnego kapitału i potencjalnego zysku. Sytuacja ta sprawia, że w sprawach tych należy wykazać się szczególną ostrożnością i znajomością przepisów prawa – po to, aby czuć się bezpiecznym.

  Jeżeli chcą państwo rozporządzić swoim majątkiem, nabyć, sprzedać, wynająć rzecz ruchomą czy też nieruchomość, oferujemy wsparcie przy tego rodzaju transakcjach. Nasza pomoc i doradztwo prawne zapewni, że wszelkie takie transakcje przeprowadzą Państwo w spokoju i poczuciu bezpieczeństwa prawnego.


  Poza wyżej wymienionymi oferujemy i zapewniamy Państwu obsługę prawną obejmującą również inne dziedziny prawa.

   

  << powrót


  Zadaj pytanie

   Jeżeli chcą Państwo uzyskać pomoc prawną lub skierować zapytanie do naszej Kancelarii, prosimy uprzejmie o wypełnienie formularza zapytania. Obiecujemy, że osoba z Kancelarii skontaktuje się z Państwem niezwłocznie w celu udzielenia Państwu odpowiedzi oraz poprowadzenia dalej Państwa sprawy.

   Przejdź do formularza